The Narrow Road to the Deep North’un Dizisi Ekranlarda Olacak

The Narrow Road to the Deep North’un dizisi geliyor. Justin Kurzel tarafından yönetilecek olan dizi, kendi içinde de önemli bir hikayeye sahip olacak.

Özellikle yönetim bakımından işi tamamen Justin Kurzel’e bırakan dizi yönetimi, The Narrow Road to the Deep North’un dizi uyarlaması için harekete geçmiş durumda. Snowtown, Assasin’s Creed gibi filmlerle tanıdığımız Justin Kurzel, kendini ön plana çıkarak adına önemli bir işe girişiyor ve yeni bir uyarlamayla kaşımıza çıkıyor.

2015 senesinde Macbeth ile önemli bir uyarlamaya imza atan yönetmen, bu sene Toronto üzerinde prömiyerini yapan The True History of The Kelly Gang filmiyle karşımıza çıkmıştı ve adından oldukça çok söz ettirmişti.

Apple+ platformu için çektiği Shantaram dizisi ile meşgul olan yönetmen, yeni projesini belirledi ve The Narrow Road to the Deep North uyarlaması ile karşımıza çıkması gündeme geldi.

Epik ve güçlü bir hikaye ile yola devam

Yaptığı açıklamada bu epik ve güçlü hikaye ile çalışmak için sabırsızlandığının altını çizen ünlü yönetmen, oldukça heyecanlı olduğunu belirtti ve konuya dair çok daha etkin bir dile ulaştığının altını çizdi. Başyapıt bir romanı hayata geçirmek için oldukça önemli bir zamanı olduğunu söyleyen yönetmen, bu konuda diziye uyarlamak için oldukça önemli bir dile ulaşıyor. Dizinin hangi platformda olacağı henüz belli değil ama büyük ihtimalle dijital bir platformda olacağa benziyor. Bu yüzden yapılacak olan her işlem ve söylenecek her söz yine yeni bir merak konusu olacaktır. Merakla bekliyoruz.

fanzade.com editörü