Disney+’dan OBİ-WAN KENOBİ Dizisi Hakkında Detaylar

Disney+’in yeni projesi olan Obi-Wan Kenobi dizisi hakkında yönetmen tarafından yapılan detaylı açıklamaları karşınıza çıkarmaya çalışıyoruz.

Obi-Wan Kenobi dizisi Disney+’ın yeni dizilerinden biri olacak. Deborah Chow tarafından yönetilecek olan dizi projesi, oldukça etkili ve yenilikçi bir dilde karşımıza çıkıyor. Star Wars dizisi olan The Mandolorian ile 12 Kasım tarihinde insanlara merhaba diyen platform, bu konuda da oldukça etkin bir dile sahip.

Star Wars evreninin en sevilen karakterlerinden olan Obi-Wan Kenobi için yeni bir tarz ve üçleme hikayesi sunacak olan yönetmen, Ewan McGregor ile ekranlara dönüyor. Dizi tamamen o dönemde Star Wars evreninde olan olaylara değiniyor ve bu konuya dair farklı bir yaklaşım sunuyor.

Bu evren ile ilgili açıklamalarda bulunan Chow, bu evrenin içinde zaman geçirme fırsatı bulduğu için evrendeki yanlışları ve doğruları çok daha net gösterebildiğine inanıyor. Bu yüzden filme konu olması planlanan hikayeler çok daha farklı bir pencereden ve perspektiften çıkıyor karşımıza.

Kişisel durumlar ve galaksiler konusunda oldukça güçlü bir dile dokunan dizi, kendisine has alternatif evrenler ile ilgili de bir hikaye sunacak. Star Wars evreni sevenlerinin kesinlikle göz atması gereken bir iş olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliyoruz bu sayede. Bakalım süreç nasıl işleyecek ve Disney+’ın işleyişi karşımıza neleri çıkaracak. Bütün detayları merakla bekliyoruz.

fanzade.com editörü