THE BLACKLIST 6. Sezon Zamanı : RED’in Sıkıntısı Büyük

The Blacklist 6. sezon fragmanı geldi. Henüz izlememiş olanlar için spoiler/sürpriz bozan içermektedir.

The Blacklist bomba gibi dönüyor! Red hapse giriyor! Suç imparatorluğunu hesaba katacak olursak tamamen şaşırtıcı olmayabilir. Yine de dikkatle izlemek lazım. Red’in ticaretinin iş takımlarından nasıl tuluma dönüştüğünü alttaki altıncı sezon fragmanından izleyin:

Şaşırtıcı mı? Evet. Şok edici mi? Kesinlike! The Blacklist’in altıncı sezonu taviz vermediğini gösteriyor.  Red öncesinde bazı aksaklıklarla yüzleşti ancak fragmanda gösterildiğine göre bu sefer uzun bir süre dibi görecek.  İdam cezasıyla karşı karşıya!

THE BLACKLIST 6. Sezon
THE BLACKLIST 6. Sezon

Ağzı açık bırakan tespitlerden birisi de Red’in Raymond Reddington olarak bilinen adam olmaması.   Daha ileri karışık durumlardan biriside onun artık Red’in biyolojik babası olmadığını düşünmesi.

Bu fragmanda Red, Liz’e ona ihanet eden her kimse bulmasını istiyor. Ayrıca kim olduklarını bildiğini ve ona yakın olduklarını işaret ediyor. Red’e karşı Mr. Kaplan’ı bir savaşta zanneden hayranlar kemerlerini bağlasa iyi olur. İşler çirkinleşmeye başlıyor!

Red belki de Liz’in ona ihanet ettiğinin farkında değil. Elbette geçmişte bazı uyarılar aldı. Liz ondan uzakta bir hayat kurmak için kendi sahte ölümünü hazırladı ama bu yine de her ikisi için de  işe yaramadı. Biyolojik babasının o olduğunu öğrenmek onun gelecek uçuş planları arzusunu sakinleştirdi.

The Blacklist 6. sezon prömiyeri iki gece sürecek. 3 Ocak 2019’da başlayacak.

Diğer dizi haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın.