Counter-Strike: Global Offensive’ye “Battle Royale” Modu

Counter-Strike: Global Offensive Oyununa Battle Royale Modu Ekledi!

Muhakkak gerçekleşmesi bekleniyordu ancak şükürler olsun ki Counter-Strike hayranları için Battle Royale modu tahmin edilen zamandan daha erken eklendi. Valve yaptığı duyuruda Counter-Strike: Global Offensive oyununun resmi olarak Fortnite ve PlayerUnknown’s Battlegrounds ile yarışacağını duyurdu.

Yapılan basın açıklamasında, oyuna girdiğinizde eklentiyi gerektiren tüm dosyalar otomatik olarak bilgisayarınıza inecek. Tüm hesaplar ücretsiz olarak Prime statüsüne güncellendi.

Acemiler için de, eğer daha önce oyunu indirmediyseniz ya da kayıtlı bir hesabınız yoksa bu modu ücretsiz olarak oynayabileceğiniz hesabınız olacak ya da Valve’nin hesabına 14.99 dolar yatırarak prime statüsüne erişeceksiniz.

Counter-Strike: Global Offensive pubg

Sadece bununla kalmamakla birlikte, diğer 17 oyuncuyla birlikte yeni Danger Zone modunda sona kalan kişi olmaya çalışacaksınız.

Maalesef ki , PUBG’de veya Fortnite’de olduğu gibi oyun 100 oyunculu Battle Royale modunu desteklemiyor. Warface oyunundaki Battle Royale moduna daha çok benzediğini söyleyebiliriz.

Standard Counter-Strike: Global Offensive modlarından sıkılanlarınız için Danger Zone modunu solo, team ve trio versiyonlarında denemenizi tavsiye ederiz.