STRANGER THINGS 3. Sezon Tarihi Fragmanla Beraber Duyuruldu

Stranger Things 3. sezon hakkında merak edilenler var. Bunlardan ilki elbette dizinin net yayın tarihi. Netflix’in bize bol Eggo içeren bu dizi hakkında tam tarih vermesini bekliyorduk ki duyuru sonunda geldi.

Yılbaşı gecesinde, Netflix  Stranger Things yeni sezonu için yılbaşı geri sayım videosunu ve 3. sezon posterini yayınladı.

Önce dilerseniz fragmana bir göz atın.

Sonunda 3. Sezonun çıkış tarihine dair resmi bir açıklamayla karşılaşabildik. Daha öncesinde 2019’da çıkacağını biliyorduk ancak resmi olarak onaylanmış bir tarih verilmemişti. Yayınlanan son videoyla birlikte tarih netleşti. Stranger Things 3. Sezon çıkış tarihi 4 Temmuz 2019 olarak belirlendi.

Yeni sezonda hikayenin 1985 yazına odaklanacağına dair ipucu veren tanıtım videosunda Stranger Things 3. sezonuna yazın kavuşmuş olacağız.

Stranger Things 3. sezon

Netflix yönetici Cindy Holland, geçtiğimiz aylarda Stranger Things 3. sezonunun ertelendiğini söylemişti. Yeni sezonun ise 2019 yazında geleceğini açıklamıştı. Holland dizi ile ilgili,

“Duffer Kardeşler ve Shawn Levy çok sıkı çalışımaktalar. Geçtiğimiz sezondan çok daha iyi ve büyük bir şey yapmak için çalışıyorlar. Bunun için de daha fazla zaman istiyorlar. Bence bu olağanüstü bir sezon olacak ve beklediğimize değecek.” ifadesini kullanmıştı.

Dizinin bazı yıldızları diziden beklentilerini paylaşmış olsa da dizinin ekibi gelecek sezona dair detayları kilitli kapılar ardında tutmaya devam ediyor. Millie Bobby Brown, nihayet Hooper ve Joyce’un dizi final yapmadan önce bir araya gelmesini umut ettiğini söyledi.

Brown sözlerinde, “Dinleyin, Onların bir araya gelmesini çok isterim. Jopper benim hayattaki ilham kaynağım.” dedi. “Winona Ryder ve David Harbor ailem gibiler.

John Carpenter’ın eserlerinden ilham alan Stranger Things 3. sezon 4 Temmuz 2019’da Netflix’te olacak.

Stranger Things 3. Sezon için heyecanlı mısınız ? Yorum kısmında fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.