“STAR WARS RESISTANCE” İçin Yeni Fragman; Hadi KAZUDA!

Star Wars Resistance‘ın ilk fragmanı nihayet yayınlandı. Bu fragman Poe Dameron‘un The Force Awakens’da tanıdığımız X-Wing savaş pilotu gibi olmadığını gösteriyor.

Yeni fragman, Direniş tarafından İlk Düzen’de casusluk yapmak için işe alınan iddialı bir genç pilot olan Kazuda “Kaz” Xiono’yu (Christopher Sean) tanıtıyor. Kaz, başlangıçta yeni iş konusunda hevesli olmasına rağmen, yeni arkadaşları ona gerçekten güvenip güvenemeyeceğini merak etmeye başlar.

Fragmanın önemli özelliklerinden bazıları, yeni gemi tasarımlarına ve Poe Dameron’un Kaz’a cinayet teşebbüsü konusunda endişelenmemesi konusunda konuştuğu bir kısım da mevcut ayrıca Captain Phasma olabilecek bir altın  Stormtrooper da görünüyor.

Phasma’nın cameo’su büyük bir sürpriz değil. Gwendoline Christie ve Oscar Isaac, yeni animasyon dizisinde konuk yıldızlar olarak zaten onaylandı. Yine de, Phasma’nın şovda farklı bir kıyafeti olup olmadığını görmek ilginç olurdu.

Star Wars Resistance’da aynı zamanda East Enders oyuncusu Suzie McGrath, Tam Ryvora, Legion’un Scott Lawrence‘ı Jarek Yeager,  Elena of Avalor’dan Myrna Velasco Torra Doza,  Josh Brener da (Silikon Vadisi) Neeku Vozo olarak yer alıyor.

Star Wars Resistance 7 Ekim’de Disney Channel’da

Lucasfilm’in ünlü isimlerinden Dave Filoni tarafından yaratılan Star Wars Resistance’ın yürütücü yapımcılığını Athena Portillo, Justin Ridge ve Brandon Auman üstleniyor.