Samurai & Shogun: Anime Stüdyosu İşbirliği İle bir RICK ve MORTY Videosu

Anime ve çizgi film arasındaki bariyerler yıllar geçtikçe kırılmaya başlıyor. Örnek verecek olursak normalde bir anime stüdyosu olan Studio TRIGGER‘ın çalışanları Steven Universe için ter dökmekteler. Production I.G, Toho ve Adult swim de ortak bir çalışmaya girip FLCL animesini karşımıza çıkarmışlardı. Bu haberimiz ise anime stüdyosu desteği ile üretilen Rick ve Morty  kısa filmi ile ilgili.

‘Samurai & Shogun’ adını taşıyan 5 dakikalık kısa Rick ve Morty kısa filmi, Japonca seslendirme ve İngilizce altyazı ile yayınlandı. Bu videoda Youhei Tadano Rick’i, Keisuke Chiba ise Morty’i seslendirdi. Gerçi Morty’de pek fazla diyalog olmadığı için kendisini pek duymuş sayılmayız.

Bu kısa animasyon filmi, Studio DEEN’in dijital birimi olan DEEN Digital tarafından Kaichi Sato (Anna Kidnapper) ve Slayers senarist ve yönetmeni Hiroshi Watanabe tarafından hazırlandı.

Herkes yeni Rick ve Morty bölümlerini beklerken böyle bir video yayınlamaları hayranları ne derecede yumuşattı bilemiyoruz. Ama biz de büyük bir hevesle yeni Rick ve Morty bölümlerini bekliyoruz.