FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

SABRINA 2. Sezon Tarihi Fragman İle Birlikte Açıklandı

0

Greendale'nin ünlü cadısı Sabrina'nın ilk sezonu Netflix'te yayınlanalı henüz birkaç ay olmuşken, ikinci sezona dair bilgiler geldi. The Chilling Adventures of Sabrina 2. sezon için bir de fragman yayınlandı.

Fragmanda Salem onu izlerken, Sabrina(Kiernan Shipka) da kıyafetlerini değiştiriyor. Fragman bu sayede bir moda montaj serisine dönüşmüş gibi.

Ayrıca fragmanda Gizli Sanatlar Akademisinden de bazı sahneler var. Garip Kız Kardeşler ve Sabrina artık bir arada gibiler.  Karanlıklar Lordu'nun Sabrina'yı  kötü işler yapması için kışkırttığını da görüyoruz. Aslında Harvey'i görmek için okula uğrayan Sabrina'nın Harvey'nin başka bir kız ile birlikte olduğunu görmesi ile gaza geldiğini de anlamak oldukça mümkün. Ee elinde hazır büyülü güçleri de olan kıskanç bir kız neler yapmaz? Fragman finalinde okulun ortasında elinde kibrit ile ne yapacağını az çok anladık. 🙂

 

Chilling Adventures of Sabrina 2. sezon 5 Nisan 2019'da karşımıza çıkacak.

 

SABRINA Dizisinin Yıldızlarından Yeni SABRINA Oyuncularına İyi Dilekler

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.