PUNISHER ve JESSICA JONES Dizileri İptal Edildi!

Beklenen oldu diyebiliriz; Daredevil, Luke Cage ve Iron Fist dizilerinin ardından Marvel – Netflix iş birliğinden kalan son iki dizi olan The Punisher ve Jessica Jones da Netflix tarafından iptal edildi.

Marvel’ın televizyon bölümünün başındaki Jeph Loeb’in konuyla ilgili açıklamalarına bakalım:

”Daha önce hiç yapılmamıştı. Her birinde farklı süper yetenekli programcılar, yazarlar, yönetmenler, oyuncu kadrosu ve ekibi bulunan dört ayrı televizyon dizisi, hepsi New York şehrinin kalbinde geçecek bir büyük olay için toplanacaktı. Biz onlara Defenders dedik. Birlikte Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist ve hatta Punisher’ın hikayeleriyle heyecanlandık!

Yapılamayacağını söylediler. Ancak Marvel, 13 sezon ve 161 adet bir saatlik bölüm yazmak, üretmek, yönetmek ve düzenlemek için harika ekipler oluşturdu. Bir dakikanızı ayırın ve en iyi işleri ile bize kendilerini hayran bıraktıran bu göz kamaştırıcı oyuncu, yazar, yönetmen ve müzisyenlere bakın. Bu işin her saniyesinden büyük keyif aldık. Ve bunun hepsini, dünyanın her yerinden bize destek olan ve bu zor işe değdiğini hissettiren siz hayranlar için yaptık. Teşekkür ederiz!

Marvel televizyonlarındaki herkes adına teşekkür ediyorum, hayranlarımızla gurur duyuyoruz, minnettarız. Yayıncı ortağımız artık bu harika karakterlerin hikayelerini anlatmaya devam etmek istemediklerine karar verdi. Ama siz biliyorsunuz ki Marvel bundan daha iyi.

Matt Murdock’ın babasının bir keresinde söylediği gibi: ”Erkekliğin ölçüsü, nasıl yere düştüğün değil, ayağa nasıl kalktığındır.” Devam edecek!”

Açıklamalar bu şekildeydi. Dizilerin iptaline siz de üzüldünüz mü? Bu dizilerden favori karakteriniz kimdi? Sizce Marvel’ı elinde bulunduran Disney’in kendi platformunda bu kahramanların geri dönüşünü görebilecek miyiz? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.