MARVEL – NETFLIX Dizilerinin Oyuncuları Dizilerin İptali Hakkında Ne Dedi?

Halihazırda Marvel’ın Netflix ile olan ortaklığından çıkan tüm diziler iptal edildi. Bu dizilerden bazıları için hayranlar çok üzülürken bazıları için aslında bu beklenen bir şeydi. Peki son olarak iptal edilen Punisher ve Jessica Jones dizilerinin oyuncuları iptali sonrasında neler söyledi?

Punisher karakterine hayat veren, dizinin başrol oyuncusu Jon Bernthal, Instagram üzerinden yaptığı açıklamada şunları söyledi: ”Hizmet etmiş olan herkese. Kayıp nedir bilen herkese. Frank’i ve acısını anlayıp seven herkese. Bu botların içinde yürümek bir onurdu. Frank’in çok anlam ifade ettiği çizgi roman hayranlarına, silahlı kuvvetlerin ve kanun uygulayıcıların kadın ve erkeklerine sonsuz minnettarım. ABD Deniz Piyade Kolordusu ve beni eğiten muhteşem askerlere teşekkür ederim. Sıkı çalış. Dikkatli ol.”

https://www.instagram.com/p/BuB1v9eFnKy/

Jessica Jones’u canlandıran Krysten Ritter ise Instragram’dan şunları söyledi: ”Birkaç hafta önce sezon finali için okuma yaptığımız sırada çekildi. Bu insanları Ay’a ve onun görünmeyen yüzüne kadar seviyorum. İnanılmaz bir oyuncu kadrosu ve en iyi ekip arkadaşları ile son 5 senedir bu işin içinde olup Jessica’yı canlandırmak benim için bir rüyaydı. Her saniyesi için minnettarım. En iyi hayranlara sahibiz. Siz benim dünyamsınız ve sizi kelimelerin ötesinde takdir ediyorum. Jessica Jones’un final sezonu bu yıl gelecek ve JJ’in yolculuğunu tamamlayış şeklimizle gurur duyuyorum. İzlemeniz için sabırsızlanıyorum. Gelecekler için takip etmeye devam edin.”

https://www.instagram.com/p/BuCVvpcF0jF/

Wilson Fisk olarak izlediğimiz, bize muhteşem bir kötü adam performansı sunan usta oyuncu Vincent D’Onofrio ise Twitter üzerinden bir iptal haberini alıntılayarak ”Pekala, işte gidiyorlar. Tekrardan işini kaybedenlerin tüm duygularını hissediyorum.” yazdıktan sonra şunları da söyledi: ”Bizim ve Marvel televizyon dizilerinin başarılı olmasının en büyük sebeplerinden biri Marvel televizyon şubesinin başındaki adam Jeph Loeb’ti. Yetenekli oyuncuları bu dizilere kazandıran Laray Mayfield ve dizi sorumlularını bir araya getirmek Jeph ve Marvel’ın yaptığı harika bir işti.”

Jeph Loeb’in yazdıklarına ise şuradan ulaşabilirsiniz:

PUNISHER Ve JESSICA JONES Dizileri İptal Edildi!

Iron Fist, Luke Cage ve özellikle Daredevil‘in iptalinden sonra iptal edilmesi zaten çok yüksek ihtimalli olan bu iki dizinin gidişini görmek sizi üzdü mü? Konuyla ilgili sizin görüşleriniz neler? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.