PUNISHER ‘DAREDEVIL’ Dizisinde “EN MARVEL” Haliyle

Punisher ‘Daredevil’ dizisinde boy gösterecek!

Bilindiği üzere Punisher, Marvel’in en baba anti kahramanları arasında. Daredevil  dizisinin 1. sezon  sorumlusu, Steven S. DeKnight, Daredevil’ın 2. sezonunu belki çekmeyebilir ama bu adam Punisher ’ın Netflix’e taşınmasında karar mekanizmalarından biriydi.

 

SlashFilm’e konuşan DeKnight: ‘’John Bertnal tarafından canlandırılan Punisher, Daredevil dizisinde tanıtılmıştı. Punisher, şimdiye kadar ekranlardaki Marvel Comics’e en yakın versiyon olacak. Punisher ‘ın şimdiye kadarki versiyonlarında harika şeyler yaptılar ama hiçbiri Marvel versiyonuna bu kadar yakın değildi.’’ dedi.

Punisher Daredevil dizisinde
Punisher Daredevil dizisinde Frank Castle’ın karizmasını nasıl yansıtacak göreceğiz

DeKnight, film projesi için Daredevil’in prodüktörlüğünü bıraktığı için biraz üzgün fakat Punisher’ın her zaman en sevdiği karakter olacağını söylüyor ve ekliyor :

‘’Buffy’nin çekimleri sırasında Jeph Loeb ile ilk tanıştığımızda O’na Punisher’ı hazırlamaktan bahsetmiştim. Yani karakterin bende gerçekten farklı bir yeri var ve ayrıldığım için çok üzgünüm ama emin ellerde olduğundan da eminim. Bu hikâyenin başlangıcında Frank Castle hakkında konuştuğumuz her şeyden de memnunum.’’

Ne diyelim? Umuyoruz cidden dedikleri kadar bir Punisher görebiliriz.

 

Fanzade
Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni