Bu Hafta NETFLIX’e Neler Geliyor? [12-18 Mart]

Bu hafta içinde Netflix‘e eklenecek olan içeriklere bir göz atma zamanı geldi. Mart ayının ortasına yaklaştıkça Netflix yapımları tarafından muhteşem bir ay geçirdiğimizi söyleyebiliriz. Mart ayı içinde Jessica Jones gerçekten öne çıkan bir yapımdı ancak ayın geri kalanında bizleri hala bekleyen bir kaç büyük yapım mevcut.

İşte göz atmanızı önerdiğim bu hafta Netflix‘e eklenecek olan 4 yapım;

Kygo: Live at the Hollywood Bowl

Yayın Tarihi: 12 Mart 2018

Elektronik Dans Müziğini herkesin sevmediğini biliyorum, ama bu yapımı bu listeye eklememin ve altını çizmemin sebebi Netflix‘in çok sayıda konseri arşivlerine eklemesi ve bundan keyif almamız. En yüksek profili örnek göstermek gerekirse, geçen sene Netflix‘e gelen Justin Timberlake konseri.

Kygo, Ellie Goulding ve Conrad Sewel‘ın yanı sıra Firestone ve First Time gibi albümlerle hit çeken bir Norveçli DJ. Bu yapıma bir şans vermenizi tavsiye edebilirim.


Ricky Gervais: Humanity Netflix Original Standup

Yayın Tarihi: 13 Mart 2018

Bugüne kadar tartışmalı olan Ricky Gervais, Netflix‘in en pahalı komedi şovu olma özelliğiyle komedi köklerine bir süreliğine geri dönüyor. Netflix Orijinalleri‘nde bu tip standuplar olduğu için, standup sevenler Netflix‘e hiç yabancı değil.


Benji (2018) Netflix Original Movie

Yayın Tarihi: 16 Mart 2018

70’li ve 80’li yıllardan hatırladığınız sevimli köpek yeni bir filmle geri dönüyor. Kalbinizi çalacağı kesin.  Muhtemelen uzun zamandır izlediğiniz en sempatik yapımlardan biri olmaya aday.


The Legacy Of A Whitetail Deer Hunter

Yayın Tarihi: 16 Mart 2018

Bir av videoları yıldızı, vahşi doğada çıktıkları gezide 12 yaşındaki oğluyla bir bağ kurmaya çabalar. Ancak aile bağlarının zorla kurulamayacağını öğrenir.

Dip Not: Marvel Sinematik Evreni‘nin en beklenen filmlerinin, en kilit rollerini, CABLE (Deadpool 2) ve THANOS‘u (Avengers: Infinity War) oynayan Josh Brolin baş rolde.

Esnaf bir baba ile tasarımcı bir annenin ortak çalışması. Boş vakitlerinde bal porsuğu ile komodo ejderi dövüşse hangisi kazanır diye düşünen, Koluna anime ve çizgiromanlarla alakalı dövme yaptıracak kadar fütursuz bir adam...