Harikalar Diyarına Gidiyoruz! Keiichi Hara Filmi BIRTHDAY WONDERLAND’in Fragmanı

Crayon Shin-Chan serisi  ile tanınan yönetmen Keiichi Hara’nın dahil olduğu anime filmi için bir fragman yayınlandı . Yeni filmi Birthday Wonderland, 26 Nisan 2019’da Japonya’daki sinemalarda gösterime girecek. Nao Toyama, Akiko Yajima ve Keiji Fujiwara bu filmin kadrosunda yer alan isimlerden bazıları. Yajima ve Fujiwara Crayon Shin- chan’da Shinnosuke ve babası Hiroshi’yi seslendirmektelerdi.

Birthday Wonderland , Sachiko Kashiwaba’nın Chikashitsu kara no Fushigi na Tabi adlı romanına dayanan bir fantastik macera. Doğum gününden bir gün önce, Akane ‘Mutlu renklerin harikalar diyarına’ sürüklenir ve oldukça utangaç olmasına rağmen, harikalar diyarını korumak için harika bir maceraya atılmaya karar verir. Bu karar hayatını değiştirecektir.  Akane karakteri Shoplifters ve All You Want Tremble’daki rolleriyle tanınan Mayu Matsuoka tarafından seslendirilecek.

Fragmanda gördüğümüz üzere enteresan hayvanlar ve manzaralar var. Akane, dev pembe kuşlar, kusursuz biçimde yuvarlak ve kabarık koyunlar, uçurumun kenarında yüzen evler, yüzlerinde çok şaşırmış bir görünüme sahip süs balıkları ile karşılaşıyor ve harikalar diyarının kurtarıcısı haline geliyor. Bununla birlikte, Harikalar Diyarı bir krizle karşı karşıya bu kriz de; renk kaybı.

Nao Toyama simyacı Hipokrat’ın öğrencisi Pipo’yu seslendirirken Keiji Fujiwara, Harikalar Diyarınının rengini çalan Zan Gu’yu seslendirecek ve Akiko Yajima, suç ortağı Doropo olarak karşımıza çıkacak. Diğer seslendirme sanatçıları arasında Akane’nin halası Chi olarak Anne ve bu maceraya Akane’yi katan Hipokrat olarak Masachika Ichimura ve Akane’nin annesi Midori olarak Kumiko Aso yer alıyor. Fragmanda ayrıca şarkıcı-söz yazarı milletinin ‘Harikalar Diyarı’ adlı filminin tema şarkısını da duyabiliyoruz.