MAISIE WILLIAMS’dan GAME OF THRONES’a Veda

Arya Stark‘ın Game of Thrones kitaplarından çıkarak diziye uyarlanmasında en önemli rol sahibi olan Maisie Williams, dizinin çekimlerinin bittiğini duygusal bir paylaşım ile açıkladı.

8. sezon prodüksiyonu devam etmekte olan Game of Thrones’da çekimleri tamamlanan en son isim Maisie Williams oldu. Dizide, hayranların favori karakterlerinden Arya Stark’a hayat veren genç aktris Instagram hesabından yayınladığı paylaşım ile diziye veda etti.

Maisie Williams’ın paylaştığı fotoğrafta genç oyuncunun kanlı ayakkabıları; altında ise şu sözler yer alıyordu: “Elveda Belfast. Elveda Arya. Elveda Game of Thrones. Çok keyif aldım. Macera devam edecek.” Yıldız oyuncunun paylaşımında kullandığı etiketler ise Arya’nın final sezonunda neler yaşayacağı konusu bizi daha da meraklandırdı.

https://www.instagram.com/p/Bk7fHbnA7Cy/?utm_source=ig_embed

Geçtiğimiz günlerde Game of Thrones’un bir diğer yıldız ismi Emilia Clarke(Daenerys Targaryen) da çekimlerini tamamladığını duyurmuştu. Final sezonuyla ilgili yorumlarını aktaran diğer Stark kızı, Sophie Turner ise dizinin finalini “tahmin edilemez” ve “tatmin edici” olarak tanımlamıştı.

Game of Thrones’un sekizinci ve son sezonu önümüzdeki yıl yayınlanacak.