PRECURE MIRACLE UNIVERSE Anime Filmi İçin İlk Fragman

Toei Animasyon stüdyoları magic shoujo* türündeki anime filmi Precure Miracle Universe için ilk tanıtım videosunu yayınlandı. Film hakkında diğer detaylar aşağıda.

Resmi Precure Youtube kanalı Precure Miracle Universe için 1 dakika 37 saniyelik fragmanı yayınladı. Videoda ana karakterlerini görebilmekteyiz. Ayrıca seslendirme kadrosu dışında yayın tarihi de açıklandı. Bu film 16 Mart 2019’da vizyona girecek. Videonun bitiş parçası ise Rie Kitagawa’dan geliyor. Adı ise Win Kuru! Miracle Universe. Kohei Kureta ve Yukio Kaizawa filmin yönetmenleriyken, senarist ise Isao Murayama. Müzikler de Yuki Hayashi ve Asami Tachibana’ya ati.

Bu yapım Mucizevi Işıkların hikayesini anlatıyor ve uzayda geçiyor. Kikakira Precure a la Mode, Hugtoo! Precure ve Star Twinkle Precure filmlerindeki karakterler bu yapımda olacak.
Hugtto! Precure, 49 bölüm olarak yayınlanmış bir seri olup 4 şubat 2018’de başlayıp, 27 Haziran’a kadar devam etmişti. Toei Animation’ın yanı sıra ABC Animation ve Asahi de bu filmin yapımcıları arasında.

Majou Shoujo nedir?

Shoujo’lar fantastik tür olmanın yanında özellikle sihir ya da büyü üzerine yoğunlaşan animelerdir. Aslına bakarsanız Mahou Shoujo (Sihirli Kız) animeleri başlı başına bir tür haline gelmeden bir önceki duraktır. Sailor Moon, Mahou Shoujo Madoka Magica (Puella Magi Madoka Magica) ve şu an hala devam etmekte olan Little Witch Academia bu türün örneklerindendir.