IRON FIST 2. Sezonda Tehlikelerle Başbaşa, İşte YENİ FRAGMAN!

Iron Fist’in 2. sezonuna dair ilk görüntüler San Diego Comic-Con’da yayınlandığından beri, hayranlar yeni sezonun ilkinden çok daha iyi olacağını düşünüyorlar. Bu yeni fragmanı da izledikten  sonra, bu görüş kesinlikle doğrulandı.

Perşembe sabahı, Netflix, Iron Fist için heyecan verici, tam uzunlukta bir tanıtım videosu yayınladı ve dizideki beklentileri arttırdı.

Aşağıdaki videoda Iron Fist. 2. sezonun yeni fragmanını izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/MGYggLGmrjI

Fragman Danny ve Davos arasındaki ilişkilere çok fazla odaklanıyor. Davos’un Iron Fist’in gücünü alması ve onu kendi başına kullanması, ki bu da aslında fragmandaki bir kısımda gerçekleşiyor. Danny, aynı zamanda klasik Demir Yumruk maskesini dövüş esnasında takmakta. Yaklaşık 30 saniye bunu görmekteyiz.

Yeni fragmandaki için bir başka heyecan verici olay da, The Daughters of the Dragon, Colleen Wing ve Misty Knight’ın sahne aldığı sahneler. Bu ekip, Marvel Netflix evrenindeki en zorlulardan biri haline geldi ve ikisini de aksiyon halinde izlemek heyecan verici olacak.

Birçok izleyici  ana karakterin tam oturmamış yani Iron Fist için çok uygun görünmediği düşüncesindeydi, ancak bu fragmanda karakteri daha sert ve olgun görüyoruz. Bu da  ikinci sezon için sevindirici bir etken denebilir.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayın.