GAME OF THRONES’un Final Sezonunda Hangi STARK Hayatta Kalacak?

Game of Thrones sekizinci ve final sezonuyla önümüzdeki yıl gelmeye hazırlanıyor ve herkes dizinin sonunda kimin ölüp kimin hayatta kalacağını merak ediyor. Game of Thrones‘un final sezonunda kim hayatta kalacak? Daenerys (Emilia Clark) mi, Jon Snow (Kit Harrington) mu yoksa Stark çocuklarından biri mi?

Mashable ile yaptığı bir röportajda Sean Bean nam-ı diğer Ned Stark, konuyla ilgili fikirlerini açıkladı ve çocuklarından kimin dizinin finalinde hayatta kalacağı hakkında karar vermeye çalıştı. Kendi karakterinin ölümünden bu yana hanesinden kan eksik olmayan aktör şöyle konuştu:

”Kim kaldı ki? Jon Snow sonuncu değil mi? Ama Arya olmalı. Evet Arya sonuncu olmalı belki de tahta o geçecektir.”

Bazı Game of Thrones hayranları buna katılmayabilir ve favori Stark çocuğu dışarda kaldı diye üzülebilir fakat Arya(Maisie Williams) dizinin finalinde hayatta kalacak gibi durmuyor. Nihayetinde suikastçi eğitimi bu genç Stark’a yine de yardım edecektir.

GAME OF THRONES'un Final sezonunda hangi stark

Bean röportaj sırasında kendi karakterinin ölümüyle ilgili de konuştu.

Game of Thrones’taki pek çok karakter arasında Ned Stark en soylu karakterlerden biri olarak kabul gördü ve ilk sezonun sonunda pek çok kişi kesik kafasını görmekten dolayı oldukça üzgündü.

Bean:

”Bu unutulmaz bir olaydı, biraz şok ediciydi. Bununla birlikte gurur duyuyorum. Bir fenomenin parçası olmak bir karakteri ortaya koymak ve sonsuza dek hafızalarda yer etmek harika.” dedi

Hayranları Ned’i elbette unutmayacak. Kuzey, her zaman hatırlayacak.

Game of Thrones’un 8. sezonu önümüzdeki yıl henüz belli olmayan bir zamanda başlayacak.