Game Of Thrones Yıldızı Yeni Sezon Hakkında Duyduğumuz Her Şeyi Tekrar Düşünmemize Neden Oldu

Game of Thrones bir yıldan fazla süredir yayınlanmıyor ve yeni bölümlerin çıkmasına daha çok var. Doğal olarak hayranlar neler olacağını merak ediyor ve tahminde bulunmaya çalışıyor. Yeterli oranda bilgi sızdırıldığı için bir Game of Thrones yıldızı 8. sezon hakkında duyduğumuz her şeyi tekrar düşünmemize neden oldu.

Game of Thrones’da Beric Dondarrion karakterine can veren Richard Dormer , sızan spoiler’lar hakkında ilginizi çekebilecek bazı yorumlarda bulundu.

“Sanırım bu durum dizi için oldukça iyi çünkü insanlar dizi hakkında konuşuyor. Bazen belki de bazı bilgileri kasten yayınlıyorlardır, bilemiyorum. Hepsi dizi için oldukça iyi ve harika. Biraz da sinir bozucu çünkü dizi yayınlandığı zaman hayranların “Aman tanrım! Gözlerime inanamıyorum! “ demesini istiyorum.”

Şu anda Richard Dormer’in yorumları dizinin 8. sezonu hakkında bilgi vermese de “ kasti olarak sızdırılan bilgiler “ kısmı oldukça ilgi çekici.

Richard Dormer, HBO’nun Game of Thrones’undan kastı bilgi sızdırıldığı yorumunu yapan ilk kişi değil ancak bu sözlerinden sonra inkar edilemez bir gerçek olduğu apaçık!

Buna ek olarak  Jaime Lannister karakterini oynayan Nikolaj Coster-Waldau da HBO’nun bilgi sızdırılmaması için tonlarca para harcamayacağını belirtirken final bölümünün senaryosunu henüz okumadığını söyledi.

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlıyor?