FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

HBO'nun Popüler Serisi "GAME OF THRONES" Turizm Aracı Olacak

0

Son birkaç yıldır adından sürekli söz ettiren ve belkide şu anda dünyada en popüler tv dizisi olan Game of Thrones, HBO'nun gücüne güç katan bir yapım oldu. Kuzey İrlanda'da çokca çekim mekanı ve seti olan yapımın bu alanları önümüzdeki yıl başlayacak özel turlar ile turizme açılmış olacak.

Winterfell, Castle Black gibi artık ikon haline gelmiş mekanları gezmek eminiz birçok Game of Thrones hayranının ilgisini çekecektir. Bu turlara katılan ziyaretçiler ayrıca Linen Mill Stüdyolarını da görebilecek ama tabi ki en iyi yanı, setleri oldukları hali ile bırakacak olmaları. Yani dizinin içerisindeki birçok eşyayı da orada görebilecekler.

Dekorasyon ürünler, kullanılan kostüm ve silahlar ve akla gelebilen her türlü yapım eşyası adeta bir sergi gibi bu setlerde yer alacak. Ayrıca gezi sırasında görsel efektler ve interaktif malzemelerin  de kullanılacağını belirtmişler.

Ne diyelim? Yolunuz Kuzey İrlanda'ya düşerse bakmadan geçmeyin 🙂

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.