Disney ‘ THE MANDALORIAN 3. Sezon ‘ İçin Çalışmalara Başladı

Disney +, Star Wars evreninde ilk canlı çekim dizisi olan Star Wars: The Mandalorian ile ilk çıkışını yaptı. İlk sezonu ile 2019’da en çok konuşulan TV dizisi oldu, bu yüzden Disney’in ikinci sezon için çok düşünmedi. İkinci sezon bu yılın sonlarına karşımıza gelmeyecek. Ancak Disney ve Lucasfilm zaten popülerleşen bu dizinin geleceğinden ümitliler bu sebeple Mandalorian 3. sezon için çalışmalara başlandı bile.

Variety tarafından hazırlanan habere göre, serinin yakınındaki kaynaklar, yaratıcı ve yapımcı Jon Favreau’nun bir süredir 3. sezon üzerinde çalışıyor olduğu doğruladı. Aynı kaynak, Lucasfilm başkan yardımcısı ve yönetici yaratıcı yönetmen Doug Chiang başkanlığındaki dizi sanat departmanının “son birkaç haftadır” yeni sezon için çalıştığını söyledi. Bir başka kaynak da ekibib prodüksiyona yeni başladığını ve 3. sezon için Mandalorian’a başka maceralar aradıklarını belirtti. Sanat departmanının da her şeyin bir araya gelmesi için uzun bir süreye ihtiyaçları olduğunu bu yüzden bu kadar erken başladıklarını belirttikleri de yazılanlar arasında yer alıyor.

Mandalorian 3. sezon

Mandalorian’ın 2. sezonunda izleyiciler serinin yıldızları Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers ve Giancarlo Esposito’nun dönüşünü görecekler. Rosario Dawson’ın da oyuncu kadrosuna   Klon Savaşlarından tanıyacağınız Jedi Ahsoka Tano’nun canlı çekim versiyonu olarak katıldığı söyleniyor. Kesinlikle yeni sezonda en çok beklenen olaylardan biri de Ahsoka’nın seriye dahil olacak olması.

Mandalorian 3. sezon onayı için düşünceleriniz neler? Yorum yapmayı unutmayın.