DAREDEVIL 3. Sezon KINGPIN’e Göre “Süper Havalı” Olacakmış

Vincent D’Onofrio, Daredevil 3. sezon hakkında sürpriz bozan vermemek için gerçekten uğraşmaya çalışıyor. Ancak, merakla beklenen üçüncü sezonda çok fazla “süper havalı” şey olduğunu da söyledi.

D’Onofrio, hayranları ile resmi Twitter hesabında etkileşime girdi ve herkese diziyi anlatmak istediğini itiraf etti. Takip edenlerden biri üçüncü sezonun ilk sezondan daha iyi olup olmadığını  sorduğunda Ghost Wars aktörü şöyle bir cevap verdi. Aşağıda tweet’i görebilirsiniz.

 

 

Daredevil 3. sezonun “Born Again” çizgi roman hikayesini takip edeceğini biliyoruz, bu yüzden Kingpin’in Matt Murdock‘un sırrını öğrenmesi mümkün. Matt’in ikinci sezonda Wilson Fisk‘i tehdit ettiğini göz önünde bulundurarak, kötü adam avukatı egale etmek için gerçekten korkunç yollar bulmaya hazırlanıyor.

İlginç bir şekilde, önümüzdeki sezon, Born Again hikayesinde yer alan bir karakterle başa çıkabilirdi. Çizgi romanlarda, Kingpin Daredevil’e suikast düzenlemek için süper asker Nuke’u kullanmaktadır. Bununla birlikte, Bullseye’ın dizide görüneceğine dair haberler var ve bu büyük değişikliklerden biri olabilir. Her zaman olduğu gibi, bu bilgi sadece söylentilere dayanmakta ve tamamen bunlar olacak diye bir şey yok.

Netflix henüz Daredevil’ın 3. sezon yayın tarihini açıklamadı. Ancak, serinin bu yıl içinde geri dönmesi bekleniyor.