CLOAK & DAGGER Kadrosuna Yeni ve Sürpriz Oyuncular Dahil Oldu

Marvel sinemada olduğu gibi TV dizilerinde de atağa geçmeye devam ediyor. Önümüzdeki yılın kış aylarında karşımıza çıkacak olan bir yeni dizi ise Cloak & Dagger.
Normal izleyici kitlesinden daha genç kitleye hitap edecek şekilde hazırlamayı düşündükleri yeni dizinin oyuncu kadrosundaki ana isimler açıklandığı üzere Aubrey Joseph ve Olivia Holt’du. Ancak diğer oyuncuların kimler olacağına dair bilgi gelmemişti.


Yeni açıklamalar doğrultusunda, Miles Mussenden ile Gloria Reuben bu dizide rol alacak olan diğer isimler. Kendileri Cloak’ın anne ve babasını canlandıracaklar. Dizide rol alacak bir diğer isim olan Andrea Roth ise Dagger’ın annesini oynayacak. Dagger’ın erkek arkadaşı rolünde Carl Lundstedt var. Dr. Bernard Sanjo,

Ayrıca James Saito’yu Dr. Bernard Sanjo, J.D. Evermore’u da Detective Connors rolünde göreceğimiz verilen bilgiler arasında.

Merakla beklenen Marvel dizilerinden biri olan Legion geçtiğimiz haftalarda vizyona girmişti. Acaba yeni ve başka hangi Marvel dizilerini ekranlarda göreceğiz?