Suicide Squad 2 Filminin Yönetmenliği İçin Mel Gibson Düşünülüyor

Mart 2016’da, yayınlanmasından beş ay önce, zaten Warner Bros’un tarafından hazırlanan bir Suicide Squad devam filmi geliştirdiğine dair bir haber vardı.

Suicide Squad dünya çapındaki gişelerde 745,6 milyon dolar kazanmış bir film olarak maddi açıdan çok başarılı olduğu söylenebilir. Film eleştirmenleri ve üst düzey eleştirmenlerin bulunduğu Rotten Tomatoes tarafından %26’lık bir beğeni oranına sahip olsa da bu bir devam filmi olan Suicide Squad 2‘nin gelmesine engel değil.

Birkaç ay önce Warner Bros.’ın Suicide Squad iki tane spin-off, bir de devam filmi olacağı açıklamalarında bulunulmuştu.  Yönetmen / senarist David Ayer şu sıralar Margot Robbie’nin Harley Quinn’ini içeren bir film olan Gotham City Sirens ile meşgul olduğu için Suicide Squad için düşünülmüyor.

Yönetmenlik koltuğuna kimin düşünüldüğü The Hollywood Reporter’ın haberi ile gündeme geldi. Warner Bros., geçen sene Oscar adayı filmi Hacksaw Ridge ile kendinden bahsettiren ve eski günlerine dönen Mel Gibson’ın peşinde. Bir diğer aday ise Daniel Espinosa.

Bakalım Mel Gibson, Suicide Squad 2 için seçilen kişi olacak mı?