FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

BATWOMAN Dizisinin Kötü Karakterini RACHEL SKARSTEN Canladıracak

0

Ruby Rose'un başrolünü oynayacağı Batwoman dizisine Batwoman ile çatışacak bir düşman eklendi. Bu rolde oynayacak kişi ise Rachel Skarsten.

Deadline haberine göre Reign dizisinden tanıdığımız aktris Skarsten, Batwoman'da ana kötü karakteri oynayacak. Bu karakterin adı da Alice. Deli ve şaşırtıcı bir karakter olan Alice, Gotham'ın güvenliğini baltalama görevini üstlendi.

Çizgi romanlardaki Alice aslında Kate Kane'in ikiz kız kardeşi Elizabeth'dir, ancak dizide de böyle olacağına dair  hiçbir gösterge mevcut değil.

Rachel Skarsten aslında DC dizilerine çok uzak değil. Kendisi 2002'deki kısa süre ekranlarda olan Birds of Prey serisinde Black Canary karakterini canlandırmıştı. Ayrıca kendisi Bravo's Imposters'ın ikinci sezonunda ve Lost Girl serilerinde de rol aldı.

Rachel-Skarsten,

Batwoman kadrosuna katıldığı açıklanan diğer isimleri belirtelim. Meagan Tandy (Teen Wolf), Camrus Johnson ( Luke Cage ) ve Nicole Kang (You). Daha önce açıklandığı üzere Sophie Moore, Luke Fox ve Mary Hamilton  kadroya katılmıştı.

David Nutter, Caroline Dries tarafından kaleme alınan Batwoman'ın pilot bölümünü yönetecek. Ancak henüz yayın tarihi belli değil.

 

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BATWOMAN Dizisinin Kötü Karakterini RACHEL SKARS…

Yazıyı paylaşarak veya yorum yaparak bize destek olabilirsiniz 1 min