BATWOMAN Dizisi İçin Heyecanlanabilirsiniz! CW’den Geliyor

The CW kanalı uzun zamandır DC karakterlerinin dizisini yapmakta. Bu yarattıkları dizi evrenine Arrowverse adını veriyorlar. Arrow dizisiyle başlayan Arrowverse serüvenine The Flash‘i, Legends of the Tomorrow ekibini ve Supergirl‘i ekledikten sonra şimdi de Kate Kane nam-ı diğer Batwoman karakterini evrenine dahil etmeye hazırlanıyor ve bir Batwoman dizisi geliyor.

batwoman dizisi

Daha önce hiç bir dizisi yapılmamış olan Batwoman bu diziyle birlikte ekranlara ilk girişini yapacak. Müthiş dedektifliği ve çok iyi dövüşmesiyle belki de Yarasa Ailesinde Batman‘e en çok benzeyen karakterlerden biri Batwoman. New 52 sonrası lezbiyen olarak değiştirilen Kate Kane dizisinde de bu kimliği benimseyecek. The CW dizi hakkında “Şehirdeki suçluları alt etmek için lezbiyen ve harika bir sokak dövüşçüsü olacak.”

Açıkçası Batwoman dizisi nasıl olacak, merakla bekliyorum fakat pek bir umudum yok. Çünkü The CW’nun artık huyu haline gelmiş olan ilk sezonların güzel olup sonrasında batıracağını düşünüyorum. Umarım yanılırım.