AMERICAN GODS Kadrosuna Sürpriz Bir İsim Katıldı!

Neil Gaiman‘ın aynı adlı romanından uyarlanan Starz yapımı Amazon prime video’dan da izlenebilen American Gods (Amerikan Tanrıları) piyasadaki en sevdiğimiz dizilerden. Dizinin ikinci sezonu geçtiğimiz Nisan ayında bitmişti. Dizi 15 Mart’ta üçüncü bir sezon için daha yenilenmişti. 2020’de gelmesi beklenen üçüncü sezondan ilk haberler gelmeye başladı. Dizi kadrosuna sürpriz bir ismi kattı: Ünlü şarkıcı Marilyn Manson.

https://www.instagram.com/p/B2hQ6sVgiKi/?utm_source=ig_web_copy_link

Açıklama American Gods’ın sosyal medya hesaplarından yapıldı ve şunlar söylendi: ”#TanrıKadrosu’na eklenen Marilyn’e hoş geldin diyoruz. Manson, American Gods üçüncü sezonunda Viking Death Metal grubu Blood Death’ten Johan Wengren olarak konuk oyuncu olacak.”

Gerçek adı Brian Hugh Warner olan ’69 doğumlu Amerikalı ünlü endüstriyel metal sanatçısı Manson’ı genelde film ve dizilerin soundtrack albümlerinde görsek de kendisi David Lynch’in ’97 yapımı Lost Highway (Kayıp Otoban)’inden beri çeşitli yapımlarda küçük roller alıyor.

Manson’ın kadroya katıldığını öğrenmek üçüncü sezon için bizi heyecanlandırdı. Siz American Gods izliyor musunuz? Manson hakkındaki görüşleriniz neler? Yorumlarda düşüncelerinizi bize iletip yazılarımızı ve videolarımızı sosyal medya hesaplarınızda ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. 

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.