FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

ALTERED CARBON 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Duyuruldu

0

Netflix'in geçen yıl şubat ayında yayınlanan ve bilim-kurgu, aksiyon, drama türünde beğenilen dizilerinden biri olan Altered Carbon, ikinci sezonu ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Dizinin ikinci sezonunda dizide yer alacak isimler bir video ile duyuruldu.

Fragmanda aynı zamanda yeni sezonun yapım aşamasında olduğu bilgisi de verildi. Yayınlanan karakterlere bakalım:

Kadroya eklenen en önemli isimler olarak Marvel Sinematik Evreni'nde Falcon rolünü üstlenen Anthony Mackie ve Luke Cage'te Misty Knight'ı canlandıran Simone Missick'i söyleyebiliriz.

Netflix'in kendi platformunda tanımladığı şekliyle Altered Carbon'un konusu kısaca "Buzda geçen 250 yıldan sonra yeni bir vücutta dirilen bir mahkûm, özgürlüğünü geri kazanmak için akılalmaz bir cinayeti çözmek zorundadır."

İlk sezonunun başrolünde Joel Kinnaman'ın bulunduğu dizinin yeni sezonu için heyecanlı mısınız? İlk sezonu sevmiş miydiniz? Yeni sezondan neler bekliyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşın.

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.