Agents of S.H.I.E.L.D 6. Sezon İçin Dizinin Oyuncuları Neler Dedi?

Agents of S.H.I.E.L.D.’in iki saatlik 6. sezon finali bizi değişik duygulara itti. Sürprizlerle dolu sezon finalinde, Sarge’ın May’i bıçaklanmasına tanıklık ettiğimiz ve onu portala iterek ölüme terk ettiği anlarda bir yukarı bir aşağı duygusal dalgalanmalar yaşadık. Sadece bu da değil, Deke’i sevdiği kişiler tarafından tanınmadığı anda biz de onunla beraber hayal kırıklığına uğradık. Yo-Yo’nun ölmek için yalvarması, ve Phil Coulson’un Chronicom ile güçlendirdiği LMD(life model decoy-bir çeşit android) sayesinde geri dönüşü.

Peki ya oyuncular 6. sezonun finali ve yaşanan olaylar hakkında neler söylüyor?

S.H.I.E.L.D. Ajanı May olarak tanıdığımız Ming-Na Wen, “May birkaç kez öldü, hayatının aşkının ona ihanet etmesinden korktuğu kadar ölmekten korkmuyor” diye şakacı bir uslupla 6. sezonda May’in geldiği nokta ile ilgili fikirlerini belirtti.

Diğer bir S.H.I.E.L.D. Ajanı olan Elena “Yo-Yo” Rodriguez’e hayat veren Natalia Cordova-Buckley, “Her zamanki gibi üzücü, ancak bu dizi ile ilgili sevdiğim bir şey de bu takımdaki karakterlerimizden her birinin başkalarının iyiliği için gözlerini kırpmadan canlarını verebilecek olması ve her birimizin farklı farklı süper güçlere sahip olmasına rağmen gerçek mesajı, yani insanlık olarak en büyük süper gücümüzün sevgimiz olduğunu yine kanıtlayan bir sezondu. ” diyerek gerçek gücün içimizdeki sevgi olduğunu bir kere daha gün yüzüne çıkartmış oldu.

Marvel‘s Agents of S.H.I.E.L.D.” 6. sezonunu Hulu üzerinde yayınlanmaktadır.