Batman v Superman’den Batcave Görselleri Geldi

Bir adamın evi onun şatosudur. Ancak Wayne Malikanesi asla Batman’in gerçek evi olmadı. Onun asıl sahiplendiği evi Batcave (Batman’ in Mağarası) oldu. Batman v Superman: Dawn of Justice’te Batcave’i hiç olmadığı kadar iyi donanımlı ve iyi döşenmiş olarak görüyoruz. Sonuç olarak şirketinin var oluşunu daimi tutmak istiyorsan teknolojinin güncel olmasını sağlamalısın.

‘’Batman ölümlü erkekleri temsil eder.’’ diyor Ben Afleck. Flash, Aquamen ve Supermen’ in hüküm sürdüğü dünyada var olması gerekir. Justice League kitaplarında lider oldu, bu ilginç. Fakat onun bu filmde nasıl yer alacağından emin değilim. Batman‘ in insanlığı en değerli servetidir.’’ diyor.

Batcave’ in en önemli ve ayrılmaz parçası da yeni Alfred. Wayne’in kahyası ve yaveri sadece çay servisi yapmaz ve işvereni tarafından azarlanmaz. Alfred’ i canlandıran Jeremy Irons mütevazılıktan uzak bir açıklama yaparak ‘’Alfred daha önceki filmlere göre daha yakışıklı.’’ diyor. ‘’O biraz araba tamircisi sayılır ve Bruce’ un kararlarıyla yakından ilgilenmekte. Tabi ki günün sonunda; yer altı sığınağında, dünyanın en güçlü süper kahramanına karşı çıkan iki yorgun adamı görürüz. Onlara diyebileceğimiz tek şey ‘’İyi şanslar’’ olur.

Batcave görselleri;

batcave
batcave2

Batman v Superman: Dawn of Justice 25 Mart’ ta gösterime girecek.

Fanzade.com editörü