Anna Paquin Gelecek X-MEN Filmlerinde de Yer Almak İstiyor

anna paquin xmen

Anna Paquin daha önce X-Men filmlerinde yer almış bir oyuncu. X-Men Evreni bugünlerde, X-Men: Apocalypse ve onu takip eden filmler ve Gambit, Deadpool ve son olarak Wolverine filmi gibi solo spin-offlarla her zamankinden daha büyük.

Fox kanalı da Professor X’in oğlunu konu edinen Legion ve  Hellfire Club isimli Tv şovlarını geliştiriyor. X-Men ile alakalı projelerde akla acaba Anna Paquin’in canlandırdığı Rogue misafir olarak ya da bir minyatür olarak projede yer alabilir mi sorusu geliyor. Anna Paquin bu konudaki soruları şu şekilde cevapladı.

Anna Paquin

“Gelebilirim ve ne gerekirse yaparım. Bu insanlar benim yarı ömrüm boyunca tanıdığım insanlar. X-Men ailemi çok fazla seviyorum. Tüm samimiyetimle söylüyorum, eğer tüm çeteyi bir araya toplamayı düşünürlerse bunun ne için olduğu umurumda olmaz. Kişisel bir not olarak, uçmayı seviyorum, uçmak güzel.” dedi.

Paquin, röportajda Days of Future Past filminde oynadığı karakterin filmden kesilmesiyle ilgili bir sorunu olmadığını çünkü Bryan Singer’ın yaratıcı vizyonuna güvendiğini söyledi. Gambit’in solo filminde Rogue karakterinin yer almayacağını da yineledi.

Paquin son olarak, şu anda Kuzey Amerika’da gösterimde olan The Good Dinosaur projesinde yer almıştı.