Marvel Hip-Hop Temalı Kapakları Duyuruldu

Marvel Hip-Hop temalı kapakları için için birçok fısıltı dolaşıyor. Bunlar için ekstra para ödemek istemiyorsanız bunlardan bazılarını ücretsiz olarak elde edebilirsiniz.

All-New All-Different Marvel, çizgi roman endüstrisine, en büyük karakterleri, en iyi yaratıcıları, etkileyici girişimleri ve fanlar için çıktığı anda tükenen Hip-Hop Varyant kapakları kazandırdı. Marvel, şimdi de hayranlarına bununla ilgili bir şans daha vererek Hip-Hop Variant Sampler’ı gündeme getirdi. 6 Ocak’ta piyasaya sürülecek bu ücretsiz örnekler en popüler 14 Hip-Hop varyantlarıyla, çizgi roman mağazalarında tekrar yer alarak yeni yıla heyecanlı bir başlangıç yaptıracak.

Marvel Hip-Hop temalı kapakları
Marvel Hip-Hop temalı kapakları

New York Times’a konuşan Marvel’in Genel Yayın Yönetmeni Axel Alonso,”Hip-hop varyantları dış dünyayı tutuşturacak gerçekten özel bir girişim. Bunu vurgulamak ve hayranlara ücretsiz olarak sunmak için bunun iyi bir fırsat olduğunu düşündüm” dedi.

En ikonik ve en kabul edilmiş albümlerden oluşan hip-hop varyantları, tüm dünyada medyanın ilgisini çekti. Çabucak tükenen bu Marvel Hip-Hop kapakları 2016 yılında çizgi roman dükkanlarını yeniden süsleyecek.