BLACK WIDOW Aktörü TASKMASTER’ın Kimliğini Ağzından Kaçırdı!

taskmaster

Marvel Sinematik Evreninden Taskmaster’ın kimliği hakkında birçok teori var. Ancak bir Black Widow yıldızı yanlışlıkla o maskenin altında kim olduğu hakkında bazı büyük ipuçları bırakmış olabilir.

Black Widow şu an sinemalarda oynuyor olmalıydı ancak Marvel Stüdyolarının kontrolünün ötesindeki olaylar nedeniyle Kasım ayına kadar ertelendi. Birçok Marvel hayranı bu yapımları büyük heyecanla beklerken COVID-19 salgını hayatımızdaki birçok eğlenceyi sekteye uğrattığı gibi sinema sektörünü de aynı şekilde sekteye uğrattı.

Şimdi bütün yaz boyunca düşünmemiz gereken büyük bir gizem var; Taskmaster’ın gizli kimliği. Bu konu hakkında birçok teori mevcut. Taskmaster karakteri hakkında çok çok az şey biliniyor. Ancak son yapılan bir Instagram canlı yayını sırasında aktör görünüşe göre gerçekten de Taskmaster olduğu konusunda bazı büyük ipuçları bıraktı.

“Taskmaster olduğum yönünde bir komplo teorisi var,” diye belirtti aktör. Arkadaşı da yanıtladı: “Muhtemelen öylesin.”

https://www.instagram.com/tv/CAGaKbegFxB/?utm_source=ig_embed

 

Aktör açıkça eğleniyordu ama burada ağzından bir şeyin kaçırıp kaçırmadığını tahmin etmek zor. Ne yazık ki, ciddi bir iddia olmadığından, Kasım ayına kadar beklemeliyiz.