Yeni Dizi Outcast’in Tanıtımı ve İlk Fragmanı Sizlerle

Ünlü çizgi roman yazarı ve senarist Robert Kirkman‘ın yeni projesi Outcast‘in ilk fragmanı yayınlandı.

creator-of-the-walking-dead-robert-kirkman-releases-trailer-for-outcast-television-ser-693882

The Walking Dead ve Fear The Walking Dead adlı dizilerin senaristi ve prodüktörü olan, TWD ile iyice sükse yapan Kirkman‘ın yeni dizisi Outcast klasik şeytan çıkarma işlemlerini konu alacak. Dizide; Kyle Barnes’ın hikayesi işlenecek.

Kyle Barnes’ın bedeni 8 yaşında şeytan tarafından ele geçirilmiştir. Kyle, herkes gibi bir hayat yaşamak istemektedir. Aradığı soruların yanıtlarını Reverend Anderson adlı papaz yardımıyla bulmaya çalışacak. Kendinde keşfedeceği bazı gerçeklerle hem dünyanın hem de kendi kaderini sonsuza dek değiştirecek.

Dizinin başrollerinde Wrenn Schmidt, Patrick Fugit, Philip Glenister, David Denman, Reg E. Cathey, Callie Brook McClincy gibi isimler yer alıyor.

outcast-sdcc22

Diziye Dair Notlar:

Dizinin yapımcılarından Chris Black çekimlerin Rome, West Virginia – South Carolina‘da yapıldığını ve bu bölgenin referans olarak aldıkları çizgi romanla %100 örtüştüğünü belirtiyor. “Benzerlikler o kadar fazla ki çoğu zaman tasarım ekibinin hiçbir iş yapmasına gerek kalmıyor.”diye de ekliyor.

Dizinin yapımcıları, engebeli bir araziye sahip bölgenin zorlu ancak bir o kadar da diziyle uyumlu olduğu konusunda hem fikir. Şehre hakim mat renkler de tasarım ekibinin işini kolaylaştıran detaylar arasında.

Ayrıca Kirkman‘ın dediğine göre; Outcast, içinde çeşitli karakterler olan bir korku/dram dizisi değil, içinde korku elementleri bulunan karakter odaklı bir dizi olacak.

3 Haziran 2016‘da pilot bölümüyle ekranlara merhaba demeye hazırlanan Outcast özellikle The Walking Dead izleyicilerinin ilgisini çekeceğe benziyor.

Outcast’in Yayınlanan İlk Fragmanı;

Fanzade.com editörü