X-Men’in Yönetmeni Seriyi Bırakıyor

X-Men‘in birçok filmini yöneten Bryan Singer, farklı projelerde yer almak istediğini açıkladı.

X-Men: Apocalypse, Rotten Tomatoes’ta %52 oy alarak en düşük oy alan 2. Marvel filmi olmuştu. Buna ek olarak filmin aldığı olumsuz yorumların yanında evrenin gerçek hayranlarının beğenisini de kazanmış olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca film dünya çapında şimdiye kadar 250 milyon doların üzerinde bir hasılat elde ederek ekonomik olarak da başarılı bir çizgi yakaladı.

bryansing

X-Men: Apocalypse, Bryan Singer tarafından çekilen 4. X-Men filmi olma özelliğine sahip. Singer 2014 yılında X-Men: Days of Future Past ile seriye geri dönmüştü. Singer daha önce de 2000 yapımlı X-Men‘i ve 2003 yapımlı X-Men 2‘yi yönetmişti.

bryan
Geçen hafta verdiği bir röportajda X-Men’i bırakacağını ima eden ve
artık farklı işler yapmak istediğini söyleyen Singer, bu evren için çok fazla zaman harcadığını, oyuncu kadrosu ve karakterleri çok sevdiğini belirtti. “Onlarla bir daha çalışmama gibi bir şeyi düşünemem.” diyerek de seriye geri dönüşüne dair açık kapı bıraktı.

bryan-singer-x-men

Singer‘ın Denizler Altında 20.000 Fersah filmi ve çekilmesi planlanan Üçüncü Dünya Savaşı adlı dizi içinde bulunmak istediği projeler.

Fanzade.com editörü