WAKANDA FOREVER Oyuncuları Chadwick Boseman’ın Ölümünün Film İçin Anlamını Anlattı

Wakanda dünyasına Chadwick Boseman olmadan dönmek zordu ama yönetmen Ryan Coogler ve Black Panther Wakanda Forever oyuncuları, vizyon tarihi yaklaşan devam filminde merhum aktörü onurlandırmak için ellerinden geleni yaptılar. Yeni bir kamera arkası belgeselinde, Boseman’ın mirası ve Wakanda’nın bundan sonra nereye gideceği hakkında konuşuyorlar.

Wakanda Forever Kadrosu Chadwick Boseman Onuruna Konuştu

Ana oyuncu kadrosu bir araya gelerek Chadwick Boseman’ı ve gişe rekorları kıran filmin devam filminin yapım sürecini anıyor.

Yönetmen Ryan Coogler‘ın şu sözleri duyuluyor: “Chadwick benim sanatsal ortağımdı. Hikayenin nereye gitmesini istediğimiz konusunda birlikte çalıştık” derken, M’baku’yu canlandıran Winston Duke ise şunları söylüyor: “Hepimiz inanılmaz bir kayıp yaşadık. Hep birlikte bu duyguları gerçekten özel bir şey yaratmak için kullandık.”

T’Challa ve Shuri’nin annesi Kraliçe Ramonda’yı canlandıran Angela Bassett, “Chadwick, bu hikayenin, bu görüntülerin dünya için ne anlama geldiğini çok iyi biliyordu” diyor. “Bu hikayeyi anlatırken hep birlikte onu onurlandırabildik.”

Yeni videoda ayrıca filmin düşman karakteri Namor’u canlandıracak olan Tenoch Huerta da yer alıyor. Namor, Talocan adlı bir su altı uygarlığının lideri ve halkını ne pahasına olursa olsun korumaya kararlı, bu da onu Wakanda liderleri için mükemmel bir engel haline getiriyor.

MCU’nun Wakanda Forever fragmanı yapımcıların hem T’Challa’nın mirasına hem de merhum aktör Chadwick Boseman‘ın bu rolde başardıklarına dokunaklı ama unutulmaz bir saygı duruşunda bulunduğunu gösterdi.

Filmde Bassett ve Huerta’nın yanı sıra Prenses Shuri rolünde Letitia Wright; Nakia rolünde Lupita Nyong’o; Okoye rolünde Danai Gurira; ve M’Baku rolünde Winston Duke yer alıyor. Dominque Thorne ise Ironheart‘ın arkasındaki mucit Riri Williams‘ı canlandıracak. Black Panther: Wakanda Forever, 11 Kasım’da sinemalarda.

Yeni yayınlanan karakter posterlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

fanzade.com editörü