FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

YÜRÜ BE RİRİ! MARVEL'DAN IRONHEART Animasyon Filmi

1

Ironheart, Marvel evreninde en tartışmalı karakterlerden biri.  Brian Michael Bendis tarafından yaratılan Ironheart  yani Riri Williams, Marvel kadrosuna ya da çizgi romanlarında daha fazla çeşitlilik isteyenleri memnun etmek için iyi bir ilave sayılabilir.  Ancak, son zamanlarda Marvel Comics'in önemli bir parçası olduğuna şüphe yok.

Marvel, Riri Williams'ın yani kahraman adı ile Ironheart'ın, Marvel Rising: Heart of Iron isimli ilk animasyon filmini yapacağını duyurdu. Yapımda sincapların efendisi  Squirrel Girl'ün yanı sıra Miss Marvel ve Ghost Spider gibi diğer karakterlerle birlikte Spider-Gwen de olacak.

Riri Williams, bazı hayranların beklediği 44 dakikalık özel yapımda Sofia Wyle tarafından seslendirilecek. En son Marvel Rising filmi kalitesi ile şaşırttı, bu yüzden ortaya çıktığında benzer bir şey bekleyebiliriz. Marvel, henüz yayınlanma tarihini duyurmuş değil.

 

 Riri Williams: Ironheart # 1 bu kasım ayında çıkıyor. Ayrıca, bu haftaki Champions #25'de de yer alacak.

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek
1 yorum
  1. mehmetk diyor

    şu sincap kızdan tek nefret eden ben miyim? hiçbir özelliği olmayan, itici bir kahramanı ne diye bize sürekli "seveceksin bunu" diyerek dayatıyorlar? bir de bunun filmi çıkacak diye dedikodular başlamıştı. inşallah öyle bir iğrenç hataya düşmezler.

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.