FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Megan Fox Bir Mortal Kombat Filminde Kitana’yı Oynamak İstiyor

0

Megan Fox yaklaşan Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows filminde  April O’Neil olarak karşımıza çıkacak ama olası başka projeleri de değerlendirmeye devam ediyor.

Cinepop ile yapılan bir röportaj sırasında Fox, kendisine yöneltilen,’’ Eğer bir filmde süper kahramanı oynasaydınız, bu hangisi olurdu?’’ sorusuna şu şekilde yanıt vermiş:

“Bu soruyu çok sordular, sanırım artık cevabını düşünmenin zamanı geldi çünkü bilmiyorum. Oynamam gereken karakterin belirli bir süper kahraman olduğunu düşünmüyorum. Kusura bakmayın buna daha iyi bir cevabım yok ama eğer Mortal Kombat filmini yeniden yaparlarsa,  Kitana’yı oynamak isterim. Onun yelpazelerinin ve kılıçlarını her zaman sevmişimdir. Düşünebildiğim tek kişi o.”

Mortal Kombat serisine en son James Wan (Fast And Furious 7, Invocation of Evil) eklendi. Projenin önceki vaadi, tamamen bir yeniden yapım olacağı ve önceki filmlerdeki olayları içermeyeceği yönündeydi. Aslında, mitolojiden ayrılacağı söyleniyor. Filmin senaryosu David Callaham ve Oren Uziel tarafından yazıldı.

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.