Graceland’ın Yıldız Oyuncusu Medusa Rolünde Inhumans’a Katılıyor

Inhumans Medusa ve Black Bolt

Marvel TV, bu yıl tipik dizi formatında devrim yaparak bilinmeyen bölgeye giriyor.

Agents of S.H.I.E.L.D.‘ın geleceğinin ABC kanalındaki belirsizliği devam ederken Marvel, Inhumans‘ı büyük ve küçük ekranda hayata geçirmek için IMAX ile ortaklık kurdu. Sekiz bölümden oluşan dizi, Eylül ayında haftalık yayın hayatına başlamadan önce, serinin ilk iki bölümü sınırlı sayıdaki IMAX sinema salonlarında gösterimde olacak.

Dizi yayına başlayacakken, Marvel dizide oynayacak oyuncuları açıklamaya başladı. En son Anson Mount başrol karakteri Black Bolt olarak, Iwan Rheon ise Maximus the Mad karakteriyle ekibe katılmıştı. Şimdi ise Inhumans’ın kraliçesi ortaya çıktı.

EW, Serinda Swan‘in ırkın sessiz lideri Medusa olarak Inhumans’ta oynayacağını açıkladı. Swan en çok Graceland’daki rolü ile biliniyor ancak aynı zamanda Smallville’de bir süper kahraman projesine katılmıştır. Marvel TV başkanı Jeph Loeb Inhumans’ın yayına girecek olmasından heyecan duyduğunu belirterek Serinda, Medusa’nın ihtişamını güçlendirip karakterle mükemmel şekilde senkronize olan bir bağıllığı koruyacak. O harika biri.” dedi.

Inhumans dizi sorumlusu Scott Buck, Swan’ı Medusa rolü için mükemmel biri olarak gördüklerini de dile getirdi: Serinda Swan, Medusa rolüne büyük bir içsel güç ve acımasız bir kararlılığın yanı sıra şahane bir zerafet getiriyor. Onu Attilan Kraliçesi olarak görmekten daha mutlu olamazdım.

Medusa şimdi resmen dizide, Marvel en büyük üç Inhumans TV şovu rolünün icabına baktı. Medusa’yı ve Black Bolt’un kızı Crystal’ı bir kenara bırakırsak Gorgon, Triton ve Karnak’ı kimlerin canlandırdığı bilinmiyor. Son zamanlarda yapılan duyuruları göz önüne alırsak, onların resmi açıklamaları da yakın zamanda yapılacaktır diye umuyoruz.