Deadpool Animasyon Serisi TV Ekranlarına Geliyor

Çizgi roman dünyasında 4. duvarı yıkan karakter olarak bilinen Deadpool, Ryan Reynolds’un başrolde oynadığı filmi ile sinemadaki başarısından sonra Tv ekranlarına da gelecek!

Filmi üzerinden bir yılı aşkın zaman geçmesine rağmen geveze paralı asker (merc with a mouth) gündemdeki yerini koruyor. 10 seneyi aşan yapım süreci, inanılmaz bir başarı hikayesine dönüştüren Deadpool  çizgiroman uyarlamalarında yeni bir çağın başlamasına destekte bulundu. Birkaç yıl önce çocuk izleyiciler sebebi ile 18+ bir süperkahraman filmi düşünülemezken, 2017’de stüdyoların cesur duyurularına artık sıklıkla şahit oluyoruz. Hatta başrolünde  David Harbour‘un yer alacağı ”R-Rated” Hellboy filmi için hazırlıklar başladı.

R-Rated Deadpool Animasyon Serisi Televizyon Ekranlarına Geliyor!

Yakın zaman önce Deadpool’un yepyeni bir şekilde bizlerle buluşacağı haberi verildi. Bu haber anti kahramanımızın, televizyonlarda boy gösterecek olmasıydı. Aslında daha önce konuk olduğu popüler çizgi diziler (örneğin Spider-man) sayesinde daha önce bu platformda onu izleme şansı bulmuştuk ancak uzun bekleyişin sonrasında Deadpool kendi animasyon serisine kavuşacak.
FXX kanalında yayınlanacak olan dizinin yaratıcı ekibinde olan ve  son dönemde ön plana çıkan Donald Glover, yapımcılığını üstlendiği dizinin aynı zamanda senaryosunu yazacak isim. Glover, aslında Marvel’a hiç de uzak bir isim değil. Yakın zaman içerisinde ünlü oyuncuyu Spider-Man: Homecoming‘deki gizemli bir karaktere hayat verirken göreceğiz.

Ne dersiniz sizce Deadpool animasyon tv serisi filmi kadar başarılı olur mu?