New Mutants: Maisie Williams & Anya Taylor Kadroya Katıldı

Fox, X-Men film dünyasının Deadpool ve Logan gibi daha ilgi çekici, yetişkin filmleriyle başarılı olmaya devam etse de  hala genç izleyicilere hitap etmeyi unutmuyor. Yaklaşan Deadpool 2’ye ek olarak, stüdyo 2018 yılında çıkacak “New Mutants” adlı başka bir film seti çekmeye başlamaya hazırlanıyor. Bu ekip mutant olan  bir grup genç süper güçlü karakterleri konu alıyor. Growing Pains (Artan Ağrılar) başlıklı çalışma, ufukta göründüğü üzere oldukça sağlam gelecek Deadpool ve X-Force filmlerini dengeleyerek genç mutantlara odaklanmanın önemini vurguluyor.

13 Nisan 2018’de gösterime girerek evrendeki taze kan ihtiyacını karşılayacağını umduğumuz filmden muhteşem bir haber geldi.

THR’ye göre, Thrones yıldızı Maisie Williams’ın oyununun Wolfsbane olduğunu doğrularken, Filmin Anya Taylor-Joy da Magik olarak imzalandı.

Film hazırlığında, Wolfsbane’i oynaması beklenen Maisie Williams ve Magik’i oynaması beklenen Anya Taylor-Joy,  spekülasyon (yıldız mutantlarını kimin oynayacağı konusunda) yapılıyordu. Buna ek olarak, Nat Wolff Cannonball için seçilmiş gibi görünüyor. Sunspot, Mirage ve Warlock rolleri için henüz herhangi bir aday belirlenmemiş. Williams ve Taylor-Joy’un resmi olarak projeye dahil olduklarını doğrulandı.