FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

DC'nin Yeni Transferi BENDIS Neleri Değiştirdi?

0

DC'nin yeni Transferi Brian Michael Bendis

Şimdi öncelikle ne büyük bir haber #1000 sayısı gelen Action Comics'in sıfırlanıp ilk sayıdan Brian Michael Bendis'in eline teslim edilecek olması. Bunun yanı sıra Man of Steel adında 6 sayılık bir mini seri daha yazacak. Ama bunlar bilinen haberlerdi, ben size daha derin bir şeyden bahsedeceğim. Şu an tüm çizgi roman dünyasının konuştuğu bir konu var.

Bendis'in DC'ye geçmesiyle beraber Superman ve Super Sons'ın yazarı olan Peter Tomasi'nin serileri elinden alındı. Raslantıya bakın, Super Sons da iptal edildi. Bundan ne çıkarıyoruz biliyor musunuz? Bendis DC'ye geldiğinde en büyük şartı, büyük toplardan birinin tamamıyla elinde olmasını istemesi. DC'de bunu kabul edip Superman'in tüm serilerini Bendis'e emanet etti. Super Sons'ın iptal olması beni çok üzse de bu Bendis'in tamamen sert bir Superman yazacağı anlamına geliyor. Hemen bu ne demek ondan bahsedelim;

Peter Tomasi, Superman'i herkese sevdiren bir dille ilerletiyordu seriyi. Hem ailesiyle müthiş bağları hem takım de arkadaşlarıyla arasındaki ilişkileri bize çok güzel vermekteydi. Yani 'bam-güm' bir Superman okumuyorduk. Ama Bendis bunun tam tersi bir karakter, bam-güm yazmaya bayılır. Bakalım ne olacak?

Super Sons'un iptal edilmesine üzülenlere de şöyle bir teori verebilirim. Jon'un Teen Titans'a kabul edilme işlemleri biraz daha hızlanacak ve kendisini Teen Titans'ta göreceğiz diye düşünüyorum.

Ha bu yetmediyse birde şöyle bir videom var ;

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanSulu Boya Kullanılarak Yapılmış 10 Süper Kahraman Çizimi yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.