DC’nin Sanal Etkinliği “DC FanDome” Dolu Dizgin Geliyor

dc fandome

Saatlerinizi ayarlayın ve cosplay’inizi hazırlayın! Amerika saati ile 22 Ağustos cumartesi günü Türkiye saatine göre sabah 20:00’te Warner Bros, DC hayranlarını DC FanDome etkinliğine davet edecek! Bu bilet gerektirmeyen ücretsiz bir hayran deneyimi olacak!

DC’nin geçmişini, bugününü ve geleceğini kutlamak için sevdiğiniz tüm süper kahramanların ve süper kötülerin nihayet bir araya geldiğini hayal edin. DCFanDome 24 saat erişilebilen global etkinlik, WB Games, Film ve TV ve çizgi romanlardan gelen yeni duyuruların yanı sıra en sevdiğiniz filmler ve dizilerle çoklu evrene daldıracak; bahsi geçen film ve dizilere gelecek olursak, bunlar Aquaman, The Batman, Batwoman, Black Adam, Black Lightning, DC Super Hero Girls, Legends of Tomorrow, Stargirl, Doom Patrol, The Flash, Harley Quinn, Justice League, Lucifer, Pennyworth, SHAZAM!, The Suicide Squad, Supergirl, Superman & Lois, Teen Titans GO!, Titans, Watchmen, Young Justice: Outsiders ve sinemalara gelecek olan Wonder Woman 1984.

DC FanDome, 7’den 77’ye tüm DC dizi ve filmleri meraklılarına, okuyuculara ve oyunculara hitap ediyor. Merakla beklenen duyuruları ve en son haberleri duyabileceğiniz, özel görüntüleri görebileceksiniz. Hayranlar dünyadaki her saat dilimine dahil etmek için özel sunumlarla buluşacak. Kendinize ait bir deneyim yaşama fırsatınız olacak. Bu sanal dünyada dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin kendi dillerinde yerelleştirilmiş etkinliklere erişebilecekler. Nerede yaşıyorsanız yaşayın, yaşınız veya hayranlık düzeyiniz ne olursa olsun, sizin için bir şey var.

Warner Bros Başkanı Ann Sarnoff şunları diyor; “DC hayranları gibisi yok. 85 yıldan uzun bir süredir dünya, DC’nin ilham verici kahramanları ve hikayeleri işe bizi eğlendirmek için döndü. Bu devasa, sürükleyici dijital etkinlik herkese DC Evrenindeki yolculuklarını biletsiz ve sınırsız olarak kişiselleştirmenin yeni yolunu sağlayacak. DC FanDome ile dünyanın dört bir yanından gelen hayranlara heyecan verici ve benzersiz bir bağlantı yolu sunabiliyoruz.”

DC Fandome’un merkez üssü olan Kahramanlar Salonunda özel programları deneyimleyebilir, TV dizilerinden, filmlerden, oyunlardan paneller ve içeriklerle buluşabilirsiniz. Portekizce, Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece ve İspanyolca dillerinde ulaşılabilecek bu benzersiz aktivitelerde genç hayranlar için oluşturulmuş 5 ek dünya var. Bunlar; DC WatchVerse, DC YouVerse, DC KidsVerse, DC InsiderVerse, DCFunVerse.

Ayrıca cosplay, makyaj, dövme, el işçiliği ile bağlantılı her türlü DC çalışmasını sunmak isteyen yetenekli kişiler için create.DCFanDome.com isimli bir sayfa da oluşturulmuş.

DC FanDome kapılarını  22 Ağustos’ta hayranlara açıyor!