WONDER WOMAN 1984: SFX Dergisi Kapağına Amazon Savaşçısını Koydu!

wonder woman 1984

Wonder Woman 1984 için müthiş bir dergi kapağı bugün ortaya çıktı. Fotoğrafta Gal Gadot’un canlandırdığı Diana Prince karakterinine yakından bir bakış sunuluyor.

Geçen ay Wonder Woman 1984, Ağustos ayını çıkış tarihi olarak belirledi. Patty Jenkins’in DC Comics uyarlamasının bu hedefi karşılayabileceğini umuyoruz. COVID-19, Hollywood’da kaosa neden oldu ve sinemaların yaz aylarını bırakın, sonbaharda bile açılacağının garantisi yok!

Temmuz ayında sinemaların yeniden açılabileceklerine dair hala dedikodular var. Ancak ABD’de eyalet bazında karar alınıyor. Başka ülkelerde ise bu konu hakkında ülke yönetimine göre karar verilecek gibi görünüyor.

Devam filminin tanıtımı sessizce devam ediyor ve Amazon Warrior’a yeni bir SFX’in yaklaşan sayısında sunuluyor. Wonder Woman 1984 için pazarlama kampanyası görsel açıdan mükemmeldi ve şimdi umudumuz filmin kendisinin de bu kadar etkileyici olması yönünde.

Eğer şanslı olursak, tiyatrolarda izleyeceğiz. Eğer sinemaları gerçekten tekrar açamıyorlarsa, muhtemelen Warner Bros.’un bir VOD sürümüne gitmek yerine 2020’ye erteleyeceği görülüyor.