Booster Gold’un Hatası Sonucu BATMAN ve BATMAN BEYOND Karşı Karşıya!

Batman Beyond #48’de Batman ve Batman Beyond karşı karşıya geliyor. Bunun için Booster Gold’a teşekkür edebilirsiniz. Bu arada bu hiç de barışcıl bir karşılaşma değil.

Kara Şövalye ve Batman Beyond sonunda “Batman Beyond” serisinde karşılaşıyorlar. Ve işin içinde Booster Gold da mevcut. Ancak ne yazık ki, şöyle bir durum var; kapaklardan birinde Batman ve Batman Beyond’un bir birbiri ile gırtlak gırtlağa geldiğini görüyoruz.

DC’nin Ekim ayında yaptığı açıklamalarda da geçtiği gibi, milyoner dostumuz Bruce Wayne, Batman Beyond’u öldürmeye çalışacak.  Bileceğiniz üzere bu orijinal Caped Crusader’ımız için oldukça görülmedik bir davranış. Bu sayıda tek umut, Batman Beyond’u, Bruce’un orijinal Batman pelerinini giydiği günlere yani zaman yolculuğu ile “eski Gotham” a geri götürecek olan Booster Gold.

BATMAN ve BATMAN BEYOND

BATMAN BEYOND # 48

Yazan: DAN JURGENS
Çizer: SEAN CHEN
Kapak: DAN MORA
Varyant Kapak: FRANCIS MANAPUL

ABD Fiyatı: 3,99 $ | 32 SAYFA

Sayının açıklaması:
“İlk Temas” başlıyor! Bruce Wayne ile ilgili çok, çok yanlış bir şey var, çünkü öfkeyle dolup Batman Beyond’u öldürmeye çalışıyor! Onu başka kim kurtarabilir… Booster Gold ?! Booster, Batman Beyond’u geçmişte Bruce Wayne’in Batman olduğu eski Gotham’a geri götürecek. Bu da demek oluyor ki; Kara Şövalye ve Batman Beyond sonunda buluşacak!

Dan Jurgens’in yazdığı, Sean Chen’in çizdiği, Dan Mora ve Francis Manapul’un kapaklarını hazırladığı Batman Beyond #48, 27 Ekim’de piyasaya çıkacak.

Bu haberimiz de ilginizi çekebilir: BATMAN: THREE JOKERS İçin Yeni Görüntüler Paylaşıldı ve Çıkış Tarihi Netleşti!