BATMAN: THREE JOKERS İçin Yeni Görüntüler Paylaşıldı ve Çıkış Tarihi Netleşti!

batman three jokers

Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle aylık çizgi romanlar da beklemeye alınmıştı. Şimdi ise Batman: Three Jokers # 1’in yeni bir çıkış tarihi var. Hatta sizinle paylaşmamız için bazı yeni önizleme sayfaları bile mevcut.

DC Comics, Batman: Three Jokers ilk cildinin 25 Ağustos Salı günü çıkacağını duyurdu. Justice League yazarı Geoff Johns ve çizer Jason Fabok nihayet Dark Knight’ın Alfred’e bir değil, üç tane Joker’in olduğunu söylediğinde neler olduğunu açıkladığı üçleme için aylık yayınlama takvimi hazırlandı.

“Daha fazla mağazanın çalışması ve müşterilerine hizmet etmesi için yollar buldukça, sürüm programımız sürekli gözden geçiriliyor.” Diyor DC’nin Kıdemli Başkan Yardımcısı / Genel Yayın Yönetmeni Bob Harras yaptığı açıklamada. “Siparişlerden satışlara kadar, Batman: Three Jokers‘in Ağustos’a taşınması, daha fazla mağazanın Geoff ve Jason’ın hazırladığı bu inanılmaz hikayeyi sipariş etmesini ve satmasını sağlayacaktır.”

Başlangıçta 2018 sonbaharında başlaması planlanan Three Jokers,  geçen Haziran için hazırlıklar tamamlanmadan önce çoklu gecikmelere maruz kaldı. Şimdi ise, gönderiler yavaşça gönderildiğine göre işler değişti.

İlk sayıya ait, aşağıda görebileceğiniz bir dizi yeni ön izleme sayfası paylaşıldı.

BATMAN: THREE JOKERS
BATMAN: THREE JOKERS
batman three jokers
THREE JOKERS

30 yılın ardından Batman: The Killing Joke (Öldüren Şaka) çizgi romanları sonsuza dek değiştirdi, Üç Joker, Joker ve Batman’in sonsuz savaşını yeniden ele alıyor. DC Universe: Rebirth’ün ilk cildinde yıllarca süren beklenti sonrasında destansı mini diziler burada; Neden üç Joker olduğunu ve de bunun Kara Şövalye ile Palyaço Suç Prensi için ne anlama geldiğini öğrenin. Bu Batman’in karşılaştığı diğer gizemlerden hiçbirine benzemiyor!