3 Yıl Önce Ölen WOLVERINE Geri Döndü. Hem de Farklı Bir Özellikle!

Marvel: Legacy #1 İLE Death of Wolverine çizgi romanlarından spoiler barındırmaktadır.

WOLVERINE Geri Döndü ! Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Legacy sayısında Wolverine’in Marvel evrenine geri döneceği netlemiş oldu. Logan uzun süredir çizgi romanlarda yok. Kahramanın hayran kitlesini düşünürsek tekrar dönecek olması oldukça sevindirici bir durum. Peki adamantium iskeletli Marvel karakteri nasıl geri dönecek?

Wolverine’i son görüşümüz ‘Death of Wolverine’ serisinin son sayısıydı. Kendisi iyileşme faktörünü kaybetmiş ve Adamantium kaplı bir şekilde ölüme terk edilmişti. Legacy’nin ilk sayısında ise, Jean Grey Canada’ya geldiğinde -Wolverine’in kalıbının olduğu- ortadan ikiye bölünmüş adamantiumu bulur.

‘Death of Wolverine’ serisinin son sayısında gördüğümüz karakter, x-factor denilen ve iyileşmesini sağlayan özelliğini yitirmişti. Karakter adamantium ile kaplı şekilde ölüme bırakılmıştı.

Legacy serisinin ilk sayısında, Jean Grey, Kanada’ya gelince Wolverine’in kalıbının olduğu adamantium parçasını bulur. Bu kalıp ikiye bölünmüş şekilde görünmektedir.

WOLVERINE Geri Döndü
WOLVERINE Geri Döndü

Wolverine’nin geri dönüşünde Zihin Taşı’nı da yanında getirdiği belirtmiş. Sayının sonraki bölümlerinde karakterin Zihin Taşı’nı sandığın içinden çok normal bir şeymiş gibi çıkardığı görülmekte. Wolverine ile zihin taşı bağlantısı pek anlamsız gelse de, zihin kontrolünü Wolverine’in ne şekilde kullanacağı merak ediliyor.

Sizin Wolverine’in dönüşü ile fikirleriniz nedir? Yorumda bulunun.