FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Attack on Titan Temalı Forma Giyen İspanyol Futbol Takımı

1

İspanyol futbol takımı CD Palencia, yaklaşan playoff maçlarında giymek için yeni bir üniformayı sundular. İngilizce yayın yapan medya kuruluşlarında, üniformanın kaslı teması korkunç bulunurken, "başağrısına sebebiyet veren" olarak nitelendirildi ama Japon haber siteleri, üniformanın Attack on Titan'daki korkunç Colossal Titan'ı anımsatmasından dolayı heyecanlıydılar.

titan forması

Tuhaf üniformalar, Palencia'nın playofflarda İspanyol futbol liginde 3. seviye ya da Segunda División B'de olmak istemelerinin bir sonucu olarak reklam amaçlı ortaya çıktı. Üniformalar İtalyan spor giyim üreticisi Kappa tarafından tasarlandı.Takım üniformaları #NosDejamosLaPiel hashtagiyle,  "Buna kendimizi adadık." anlamına gelen ve harfi harfine "Cildimizi veriyoruz." yazarak destekledi. Takım bu üniformaları yaklaşık 57$'dan online olarak satıyor.

titan forması 2

Alışılmadık üniformalar aslında  İspanyol futbolunda bir gelenek. Genel olarak yöresel özelliklerini onurlandırmak için giyiyorlar. Daha önceden de jambon, brokoli, bira ve ahtapot temalı üniformalar giymişlerdi.

Attack on Titan forması 3

titan forması 4

Önceki yazımız olan New York'a BETER BÖCEK Temalı Restoran Açılıyor yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek
1 yorum
  1. gece_mavisi diyor

    göbekli taraftarlar lütfen giymesin 😀

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.