Tüm Zamanların En Önemli 10 Süper Kahraman Çifti

Süper kahramanlar da tıpkı gerçek yaşamdaki insanlar gibi sosyal aktivitelere katılıp ilişki kuruyorlar. Çoğu zaman ilişkileri yürümüyor bazen de kısa süreli sorunlar yaşıyorlar. Ama eğer iki süper kahraman ilişkilerini yürütmeyi başarırlarsa bu ilişki efsaneleşiyor. Genelde olduğu gibi bu ilişkiler bir felaketle sonlansa bile süper kahraman tarihinde kalıcı bir iz bırakmış oluyorlar.

Apollo ve Midnighter’ın romantik birleşmesi şerefine newsrama, tüm zamanların en önemli 10 süper kahraman çiftine bir göz atmaya karar vermiş. İşte newsrama’nın hazırladığı tüm zamanların en önemli 10 süper kahraman çifti:

 

screenshot_1

HANK PYM & WASP

Önceki pek çok versiyonda  Hank & Jan’in ilişkisi kötü bir tokatla sonsuza dek bitti. Ama Hank’in bu kötü hareketi tarihi değiştirmiyor ve akılda kalan da bu.

Hank Pym ve Janet Van Dyne, Marvel’in ilk güçlü çiftlerinden olarak tabir edilebilir. Hank’in, kendi hayırseverinin kızıyla romantik ilişkiye sıcak bakması biraz zaman alsa da sonunda kıvılcım alevlendi.

Ant-Man olarak faaliyet gösteren Pym, Janet’i çabucak kanatları altına aldı ve  onun benzer küçük yeteneklerini şirin Wasp olarak kabul etti. Çift Avengers’ın kurulmasına yardım etti, ve hatta takıma ismini Janet verdi. Ve onların ilişkisi çabucak Avengers’ın köşe taşlarından biri oldu.

İnişli çıkışlı ilişkilerine rağmen onlarca yıl (gerçek zamana göre) birlikte kalmayı başardılar. Tüm zamanların en iyi ilişkisini yaşamadılar belki  ama kesinlikle, doğrusuyla yanlışıyla Marvel tarihinde en önemli ilişkilerden birini yaşadılar.

YORUM YAP

BU İÇERİĞE BİR YORUM YAPIN

Loading…

Sevimli Flash Ve Başarılı Oyuncu Ezra Miller Bugün 24 Yaşında

Nostaljik Oyunlar Serisi: Bloody Roar 2