ROMANTIC KILLER Mangası Animeye Uyarlanıyor!

Netflix, salı günü Wataru Momose‘nin yazdığı “Romantic Killer” mangasının animeye uyarlanacağını duyurdu. Animenin ana kadrosu duyuruldu ve bir tanıtım videosu yayınladı. Animenin 27 Ekim’de Netflix’de dünya çapında gösterime girmesi planlanıyor.

Romantic Killer

Romantic Killer Animesinin Kadrosu

Romantic Killer animesinin seslendirme kadrosunda daha önce de sesini duyduğumuz Rie Takahashi ve Mikako Komatsu yer alacak.

Ayrıca yeni uyarlanacak anime, anime dünyasında nispeten yeni ama girişimci isimlerin elinde. Animenin yönetmeni Kazuya Ichikawa olarak belirlendi. Karakter tasarımlarını Arisa Matsuura üstlenecek. Animenin müziklerini Ryou Kawasaki ve Tomoyuki Kono yapacak. Animenin senaryosu Sayuri Ooba ve Hiroko Fukuda‘ya emanet edilmiş durumda ve animenin uyarlanmasını üstlenen stüdyo, Domerica olarak belirlendi.

Romantic Killer Mangası

Wataru Momose, romantik komedi mangasına Temmuz 2019’da Shounen Jump+ web sitesinde başladı ve Haziran 2020’de 39. bölümle bitirdi. VIZ Media, mangayı bu şubat ayında İngilizce olarak lisansladı ve ilk cildini 4 ekimde yayınlayacak.

Romantic Killer’ın hikayesi

Liseli Anzu Hoşino’nun harika bir hayatı vardır. Hayatını her gün video oyunları oynayarak, abur cubur yiyerek ve kedisiyle vakit öldürerek geçirir. Ancak bu mutlu hayatı büyülü bir yaratık onu sevdiği şeylerden yoksun bırakıp değiştirilmiş bir gerçekliğe götürmesiyle kafa karıştırıcı bir hal alır.

Anzu normal hayatında dönmeden önce bu değiştirilmiş gerçeklikte rol oynamalıdır.

Yapımın fragmanı Youtube’da yayınlanmış durumda. İzlemeniz için aşağıya bırakıyorum. İyi seyirler.

Diğer anime içerikleri için Otaku kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın!