“NISEKOI” İçin Live-Action Film Uyarlaması Hazırlıkları Başlamış

Ünlü grup Sexy Zone’dan Nagashima Kento (24), kadın oyuncu Nakajou Ayumi’nin (21) Komi Naoshi’nin mangadan filme uyarlanacak filmde “Nisekoi (Sahte Aşk)” rol alacağı 22 Nisan’da açıklandı.

Yakuza ailesinin tek oğlu ile mafya grubunun tek kızının, iki taraftaki organizasyonlar arasındaki kavgayı yatıştırmak için zorla  “yalandan bir aşk =  sahte aşk” yaşıyormuş gibi görünmelerinden başlayan romantik komedi.

Nisekoi
Nisekoi

Sahte Aşk eğlenceli bir yapım

İkilinin komik bir şekilde enerjik ağız dalaşları dikkat çeken noktalardan biri.

Asıl eser, “Haftalık Shounen Jump”ta (Shuueisha) 2011 yılından itibaren 16 yıl boyunca serileştirilmiş, çizgi roman serisi toplamda 12 milyon kopyayı geçti.

Ä°lgili resim

Erkek fanlar ağırlıkta olmak üzere, çılgın fanların da çoğunlukta olduğu, Senjitsu Jump’ın sayfasında film uyarlaması gerçekleştirileceği basında yer almıştı. Nakajima’nın başrolünde olduğu, “Kurosaki-kun no iinarininantenaranai” (2016), Nakajou’nun rol aldığı “Chia ☆Dan~Koukousei ga çiadansude Zenbei Seiha Shicatta Honto no Hanashi (Tezahürat – Lise Öğrencisinin Tezahürat Dansı ile Tüm Amerika’yı Fethetmesinin Gerçek Hikayesi) (2017) gibi birçok aşk – gençlik filmini yöneten Kawai Hayato yönetmen koltuğunda olacak.